سامسونگ بخش ارتقا کیفیت محصول راه اندازی کرد

سامسونگ بخش ارتقا کیفیت محصول راه اندازی کردReviewed by رضابیگدلی on Mar 10Rating: 5.0سامسونگ بخش ارتقا کیفیت محصول راه اندازی کردسامسونگ بخش ارتقا کیفیت محصول راه اندازی کرد

سامسونگ می‌خواهد تا همه بدانند که پس به‌وجود آمدن مشکلات گلکسی نوت ۷ تمامی تلاش خود را برای ارتقا کیفیت محصولاتش انجام می‌دهد. همانطور که احتمالا می‌دانید فاجعه‌ی نوت ۷ باعث شد تا سود عملیاتی ۵.۳۵ میلیارد دلاری پیش‌بینی شده‌ی حاصل از فروش فبلت مورد بحث از چنگ سامسونگ خارج شد. این شرکت پس از معرفی تبلت جدید خود در رویداد کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ و معذرت خواهی مجدد در مورد گلکسی نوت ۷ و به طور همزمان پخش تبلیغات معذرت‌خواهی در مراسم اسکار، اعلام کرده که دفتر مخصوص برای بازبینی مجدد کیفیت محصولات خود تاسیس کرده است.رویترز گزارش می‌دهد:‌«سامسونگ در روز سه‌شنبه گفته که یک دفتر جدید و اختصاصی برای بهبود کیفیت همه‌جانبه‌ی محصولات خود تاسیس کرده است». کم جونگ‌هو به عنوان رئیس تیم جدید مذکور انتخاب شده است. این بخش جدید مسئول بازبینی مجدد تولیدات سامسونگ و نیز بررسی کیفیت محصولات ساخته شده توسط این کمپانی است.
سامسونگ در بیانه‌ای اعلام کرده که کیم جوگ‌هو یک متخصص تولید است و حالا وی وظیفه‌ی کنترل کیفیت و افزایش کیفیت تمام محصولات سامسونگ الکترونیکز را بر عهده دارد.کیم در حالی به بخش سامسونگ‌ الکترونیکز منتقل شده که پیش از این ریاست بخش  صنایع سنگین سامسونگ (از جمله کشتی‌سازی) را بر عهده داشته است. پیش از آن نیز کیم یکی از مدیران اجرایی در کسب‌وکارهای مرتبط با موبایل سامسونگ بوده است.رویترز می‌گوید که سامسونگ هم‌اکنون زیر فشار بسیار زیادی است و این کمپانی می‌خواهد اطمینان حاصل کند که گلکسی اس ۸ بدون مشکل و بدون عجله معرفی شود. انتظار می‌رود این گوشی‌هوشمند در ماه آوریل به بازار عرضه شود اما سامسونگ در این مورد هیچ خبری را تایید نکرده و خود نیز جزئیاتی در مورد زمان عرضه‌ی گلکسی اس ۸ به بازار منتشر نکرده است.سامسونگ در کنفرانس مطبوعاتی خود در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ بارسلون اعلام کرد که گلکسی اس ۸ رسما ۲۹ مارس (۹ فروردین ۹۶) در شهر نیویورک معرفی خواهد شد.